Манифестација Совембар 2022.

На овогодишњој манифестацији „Совембар”, одржаној 25. новембра у спортској сали „Пионир”, нашу школу представљале су ученице Тања Бакић, Дјелза Тотај, Николина Мишков, Мина Зорић и Ивана Ердељан. Заједно са професоркама Бојаном Пењин и Наташом Добријевић, интерактивним радионицама, прављењем маски, квизом знања и радним листићима упознале су посетиоце са чудесним светом сова ушара.

Штанд наше школе, поред шарених сова, оригами фигурица, промотивних флајера школе и листића о совама које су израдили ученици изборних програма под вођством Маријане Иличин, красиле су и предивно осликане сове на дрвеним гранама. Ове сове су део старијег пројекта психолога школе Миљане Китановић и некадашње ученице Иване Драгин.

Да бисте осетили делић атмосфере, погледајте фотографије са догађаја и проверите своје знање о овим чудесним птицама радећи Забавников квиз.