Андреј и Стефан Варга добитници специјалних диплома

У Покрајинском секретаријату за спорт и омладину уручене су награде „Таленти 2023“ најуспешнијим даровитим ученицима и њиховим менторима са територије АП Војводине за врхунске резултате које су постигли на такмичењима у земљи и иностранству у областима науке, технике, уметности и језика током  школске 2022/2023. године.

Ученици наше школе Стефан Варга (први разред) и Андреј Варга (трећи разред) добили су награде за област Информатика. Стефан је награду освојио захваљујући својим успесима у претходној школској години, док је био ученик основне школе. Андреј је остварио прво место на Републичком такмичењу из Програмирања у другом разреду. Свечаној додели награда присуствовали су Андреј и његов ментор мр Снежана Замуровић, док је Стефан у исто време примио и специјалну награду на нивоу Републике у Палати Србија у Београду.