Успеси на такмичењима из енглеског језика

На oкружном такмичењу из енглеског језика, одржаном у недељу 27. марта 2022. у Сенћанској гимназији, ученици наше школе остварили су најбоље резултате. Највише поена у округу имали су Хорват Ана Мариа (37 од 40) и Терзин Славиша (36), обоје из одељења 4-1, док је Ђурђевић Огњен, 4-2, заузео треће место (34 поена). Честитамо нашим сјајним ученицима и желимо успех на Републичком такмичењу у мају. Све похвале заслужују и наше вредне ученице Зорић Николина, 4-1, и Ловрић Јелена, 4-2, које су такође представљале нашу школу. Mентор свих ученика је професорка енглеског језика Драгана Бурсаћ Иветић.

У полуфинале 10. међународног HIPPO такмичења из енглеског језика пласирале су се 4 ученице наше школе: Рељин Емилија, 1-1, и Чарапић Катарина, 2-3, у категорији HIPPO 4, и Хорват Теодора, 3-4, и Зорић Николина, 4-1, у категорији HIPPO 5. Честитамо им и желимо успех у следећем – онлајн кругу такмичења 8. априла. Ментори ученица су Теа Миљевић и Драгана Бурсаћ Иветић, професорке енглеског језика.

Вест припремила Д. Бурсаћ Иветић