Енергија је свуда око нас

Енергија је свуда око нас је манифестација која се већ дуги низ година реализује у основним и средњим школама у АП Војводини. Пројекат се реализује уз подршку Покрајинског секретаријата за образовање, прописе, управу и националне мањинe – националне заједнице и Факултетa за економију и инжењерски менаџмент. Организатор и реализатор је Центар за развој и примену науке, технологије и информатике.

Завршна манифестација одржана је 24. 1. 2023. у Новом Саду. Две ученице наше школе освојиле су награде, Доротеа Бореновић освојила је друго место у категорији Ликовни радови, а Милица Томић освојила је друго место у категорији Мултимедијалне презентације. Ментори ученица били су Снежана и Љубомир Замуровић.