Гимназија  „ Душан Васиљев ” Кикинда

Школска 2011/2012.

Gradsko takmičenje iz stranih jezika 2012

З А П И С Н И К

ГРАДСКО  ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА IV РАЗРЕДА СРЕДЊЕ ШКОЛЕ

ШК.ГОД ___2011____/_2012____ ИЗ

______nemackog______________    ЈЕЗИКА

Ред.

број

Шифра Име и презиме

ученика

Ш к о л а Предметни наставник Бодови  по деловима теста Свега Ранг
I II III
1. Jeli Jelisaveta Stankov Senćanska Gimnazija Varga Agneš 8 6 22 36
2. Boki Bojana Bubalo Gim. D.Vasiljev Kikinda Snežana Vlajkov 6 5 19 30
СПЕЦИЈАЛНА КАТЕГОРИЈА ”С”

Датум 17.3.2011 Председник комисије:Snežana Vlajkov Чланови комисије:

1.Milijana Ardeljan Boškov

  1. Varga Agneš

З А П И С Н И К

ГРАДСКО  ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА IV РАЗРЕДА СРЕДЊЕ ШКОЛЕ

ШК.ГОД __2011_____/__2012.___ ИЗ

_______ФРАНЦУСКОГ____    ЈЕЗИКА

Ред.

број

Шифра Име и презиме

ученика

Ш к о л а Предметни наставник Бодови  по деловима теста Свега Ранг
I II III
1. Paris 1 Мирјана Микић Гимназија ,,Душан Васиљев” Зорана Рацков 7 7 15 29
2. Paris 2 Андреа Вулетић Гимназија ,,Душан Васиљев” Зорана Рацков 2 1 8 11

Датум                   17.03.2012.           Председник комисије:      Сања Уверић                                                          Чланови комисије:1. Тамара Бадрљица 2. Зорана Рацков

З А П И С Н И К

ГРАДСКО  ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА IV РАЗРЕДА СРЕДЊЕ ШКОЛЕ

ШК.ГОД ___2011____/___2012.__ ИЗ

italijanskog____________________    ЈЕЗИКА

Ред.

број

Шифра Име и презиме

ученика

Ш к о л а Предметни наставник Бодови  по деловима теста Свега Ранг
I II III
1. KG Gordana Maksimovic Gimnazija Dusan Vasiljev Kikinda Maja Radlovic 7 5 25 37 1.
2. Gaga2 Dragana Maksimovic Gimnazija Dusan Vasiljev Kikinda Maja Radlovic 5 6 24 35 2.

Датум 17.3.2012. Председник комисије: Dragica Simic

Чланови комисије:

1.Jovana Dragosavac

2.Dragica Simic

З А П И С Н И К

ГРАДСКО  ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА IV РАЗРЕДА СРЕДЊЕ ШКОЛЕ

ШК.ГОД _2011______/__2012___ ИЗ

______engleskog______________    ЈЕЗИКА

Ред.

број

Шифра Име и презиме

ученика

Ш к о л а Предметни наставник Бодови  по деловима теста Свега Ранг
I II III
London 1 Dragana Ivetic Gim.D.Vasiljev Kikinda Dragana Bursac Ivetic 8 7 22 37 I
2 London 8 Danica Bozin Gim. D.Vasiljev Kikinda Dragana Bursac Ivetic 8 7 20 35 II
3 London  22 Mirjana Subotin Gim.D.Vasiljev Kikinda Dragana Bursac Ivetic 6 7 21 34 III
4 London 19 Dajana Stankic Gim. D. Vasiljev Kikinda Marija Miljkovic 7 7 18 32  IV
5 London  6 Congor Secenji Tehnicka skola Ada Tot Gabrijela 8 7 17 32  IV
6 London  5 Kristina Balasa Gimnazija Senta Emese Both 7 6 18 31  V
7 London  15 Ida Horvat Gimnazija Senta Emese Both 7 5 16 28  VI
8 London  14 Noemi Gabor Molnar ETS Senta Marijana Stojanovic 8 6 13 27 VII
9 London  13 Ivana Dragin Gim. D. Vasiljev Kikinda Marija Miljkovic 6 5 15 26VIII
10 London  11 Tanja Cvitanovic Gim.D.Vasiljev Kikinda Dragana Bursac Ivetic 5 6 15 26VIII
11 London 16 Lendjel Akos Gimnazija Senta Emese Both 8 6 10 24 IX
12 London 18 Dusan Nikolic Gim. D. Vasiljev Ki     D.B. Ivetic            7           5       10           22 X
13 London  10 Dusan Subotic ETS Kikinda Sonja Simon 7 4 7 18 XI
14 London  17 Jovana Gvozdovac Tehnicka skola Kikinda Svetlana B. Bozovic 5 6 6 17 XII
15 London  3 Milan Stancic Gim. D.Vasiljev Kikinda Marija Miljkovic 5 4 7 16XIII
16 London  9 Tatjana Markovic SSS Milos Crnjanski Dijana B. Tesin 5 4 3 12XIV

Dатум  17. 03. 2012.                                                           Председник комисије: Borovac Aleksandra Чланови комисије:1. Adamovic Zorana,

  1. Tot Gabrijela

Opštinsko takmičenje – istorija 2012

Opstinsko takmicenje iz istorije je odrzano u  Gimnaziji u subotu 17. marta 2012.
Plasman na okruzno takmicenje su ostvarili
– iz III godine- POPOV MILJANA ( II mesto) i MALJUGIC MARIJA (III mesto),ucenice III 1(prof.mentor Dragana Francuski)
– iz IV razreda- BAJIC DRAGAN ( I mesto) i BULATOVIC SONJA II mesto),ucenici IV 3 (prof.mentorIvana Bogosav)
FELBAB BOGDAN ( II mesto ),ucenik IV-5 (prof.mentor Dragana Francuski).

Na republičko takmičenje iz biologije plasirale su se učenice:

JELENA GAŠIĆ  (III 3)

NATAŠA DOBRIJEVIĆ (III 4)

mentor učenica: Dragan Čobić

Na regionalnoj smotri talenata održanoj u RCT “Mihajlo Pupin” u Pančevu, 05.05.2012. godine postignuti su sledeći rezultati:

– KATARINA SKOKO (III 4), oblast HEMIJA 92 poena (treće mesto), mentor NATAŠA IGAZ

– MARIJA MALJUGIĆ (III 1), oblast ISTORIJA 97 POENA (prvo mesto), mentor DRAGANA FRANCUSKI

– STEFAN LERIK (III 3), oblast GEOGRAFIJA 97 poena (prvo mesto), mentor BUDIMIR ĐUKIČIN

– JOVANA JAGODIĆ (IV 3), oblast KNJIŽEVNOST, 93 poena (treće mesto),

JELENA MARINKOV (IV 3),  oblast KNJIŽEVNOST, 96 poena (drugo mesto),

DUNJA ILIĆ (III 1), oblast KNJIŽEVNOST, 99 poena (prvo mesto), mentor SRĐAN SRDIĆ

Školska olimpijada

Na školskoj olimpijadi održanoj u Sremskoj Mitrovici 9.5.2012. godine naša učenica SANELA TOLMAČ (III 3) osvojila je prvo mesto i zlatnu medalju u disciplini 100m.