Реч директора поводом дана школе

Драги професори, ученици и родитељи !
Честитам вам Дан школе !
    Нисмо у својој школи, ни на својим радним местима због ванредне ситуације изазване Корона вирусом у нашој земљи, али не можемо да заборавимо да је ово свечани дан свих нас. Не можемо да заборавимо наше вредне ђаке, њихове успехе и професоре који су посвећени својим ученицима у сваком тренутку, па и сада трудећи се да им пруже знање.
    Моја жеља и нада је да се ова пошаст што пре заврши, а наша деца врате у школске клупе и поново нижу успехе на које су нас научили.
    Хвала свим родитељима и професорима на труду да се превазиђе ова ситуација и нашим ђацима што пружају свој допринос томе.
   Кикинда                                                                                       Директор
27.03.2020.                                                                                 Мирјана Дражић